Adana Hilton Otel Oda Fiyatları?

Adana HiltonSA kimin?

Sabancı Holding’e bağlı Tursa bünyesinde Adana Hiltonsa ve Mersin Hiltonsa yer alırken, Ankara Enternasyonal Otelcilik bünyesinde ise Ankara Hiltonsa bulunmaktadır. Topluluk, turizm sektörüne yıllar önce Adana Erciyas Oteli ile adım atmıştır.

Adana HiltonSA kaç yıldızlı?

5 yıldızlı Hilton Adana SA otelin geniş odalarında,özel banyolar,saç kurutma makinası, wc,minibar, klima,buzdolabı bulunmaktadır.Konuklar için otelde,oda servsi, çamaşırhane,kuru temizleme,araba kiralama,ütü hizmeti,döviz alım satım bulunmaktadır. Ayrıca ücretsiz özel park bulunmaktadır.

Adana Hilton kaç odalı?

Şehrin en büyük oteli olan Adana HiltonSA, 286 misafir odası, gün ışığı alan iki büyük balo salonu ve 13 adet olan küçük toplantı salonları ile aynı anda bin 600 kişiye kadar hizmet veriyor.

Adana HiltonSA ne zaman açıldı?

2001 yılından bu yana Adana ‘yı Hilton kalitesiyle tanıştıran Adana HiltonSA, Eylül ayında hizmete giren havuzu ve açık havadaki en büyük otel etkinlik alanıyla sektördeki iddiasını ortaya koyuyor; büyüleyici Seyhan Nehri, tarihi Taş Köprü ve şehrin sembolü haline gelen Sabancı Merkez Camii manzarasına sahip Adana

Tursa ne demek?

Tanım: Dursun, Durdu, duran, durmuş vb. yaşam, ömür, uzun ömür.

Hilton ne demek?

Lavabo ögesinin banyo dolapları ve tezgahı ile bir arada tasarlandığı lavabo ünitelerine hilton banyo dolabı ya da hilton lavabo deniyor. Yani kısacası lavabonun bağımsız bir tasarım unsuru olmadığı ve dolap ve tezgahla bir arada bulunduğu banyo modellerine hilton banyo diyebiliriz.

Adana Sheraton kaç odalı?

Bu otel 240 odalıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *