Hızlı Cevap: Adnan Menderes Havalimanından Üstün Otele Nasil Gidilir?

Adnan Menderes Havalimanından Alsancağa nasıl gidilir?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı ‘ndan otobüs seferleri (200, 202 ve 204 numaralı) İzmir Büyükşehir Belediyesi ESHOT tarafından verilmektedir. 200 no’lu otobüsü kullanarak Mavişehir’e, 202 no’lu otobüsü kullanarak Alsancak ve çevresine, 204 no’lu otobüsü kullanarak Bornova ve çevresine ulaşabilirsiniz.

Izmir havaalanından Mavişehire nasıl gidilir?

İzmir Büyük Şehir Belediyesi ESHOT 200 numaralı İzmir Adnan Menderes Havalimanı – Mavişehir Otobüsü ile; İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Karşıyaka ve Mavişehire Gidebilir Yine Aynı şekilde Mavişehir ve Karşıyakadan İzmir Andan Menderes Havalimanı’na dönebilirsiniz.

Izmir havaalanından merkeze nasıl gidilir?

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ESHOT firması İzmir kent merkezi ile havalimanı arasında karşılıklı belediye otobüsü seferleri düzenliyor. 200 numaralı Mavişehir-Havalimanı, 202 numaralı Cumhuriyet Meydanı-Havalimanı ve 204 numaralı Bornova Metro-Havalimanı otobüsleri havalimanına ulaşmak isteyenler için ekonomik bir

Izmir Adnan Menderes Havalimanından Bornova’ya Nasıl Gidilir?

Havaalanından Bornova ‘ya gitmek için Halkapınar yönüne giden İZBAN’a bindikten sonra aktarma istasyonunda inip, EVKA3 METRO’ya binerek Bornova şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca, otobüs ile ulaşım için 204 BORNOVA METRO – HAVALİMANI hattını kullanabilirsiniz.

You might be interested:  Hızlı Cevap: 7 Yıldızlı Oteller Yurt Disi?

Izmir havalimanı Bornova taksi ne kadar?

Açılış ücretleri 3,90 olan taksilerde her kilometre başına 3,70 liralık artış söz konusudur. Taksi ile havalimanı otogar arası ödemeniz gereken muhtemel ücret 115 liradır. Bornova merkez için ortalama ücret 100 liradır. 35 liralık ücretle Gaziemir merkezine yapılan ulaşım en uygun taksi ücretidir.

Izmir İZBAN nerelere gidiyor?

İZBAN Güzergah Hattı ve Aktarma İstasyonları Halkapınar ve Hilal istasyonlarından İzmir metrosuna; Alsancak, Biçerova, Cumaovası, Çiğli, Egekent, Esbaş, Halkapınar, Hatundere, Kemer, Mavişehir, Menemen, Salhane, Sarnıç, Semt Garajı, Şirinyer, Turan ve Ulukent istasyonlarından otobüslere aktarma yapılabilmektedir. 6

Adnan Menderes Havalimanı’ndan karşıyakaya nasıl gidilir?

Adnan Menderes Havalimanı ‘ ndan Karşıyaka’ya İzban hattı ile ulaşım sağlamak isterseniz; Karşıyaka durağında inmeniz gerekmektedir. İki durak arası yolculuk ise ortalama 50 dakika sürmektedir. İzban ile Havalimanı durağından Karşıyaka durağına gitmek için ortalama 5- 6 TL ödemeniz gerekmektedir.

Adnan Menderes Havalimanı Havaş nereden kalkıyor?

Havaş Yolcu Alma Noktaları Ege Park AVM, Bostanlı Vapur İskelesi (Tramvay durağı arkası), Karşıyaka İskele (Anıt Önü)​, Alsancak Efes oteli.

Izmir havaalanından otogara nasıl gidebilirim?

İlk olarak İzmir Adnan Menderes Havalimanı ‘ndan İzban’a binip, Halkapınar İstasyonu’na gitmeniz gerekiyor. Daha sonra istasyon önünden kalkan minibüslere binerek, İzmir Otogarı’na rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu aktarmalı yolculukta, havalimanından otogara gitmek ortalama 40 – 45 dakika sürüyor.

Izmir havaalanından Konak nasıl gidilir?

İzmir ‘in Gaziemir ilçesinde bulunan havalimanı, Konak ‘a ortalama 16-17 km uzaklıktadır. Havalimanı ‘nın önünden kalkan İZBAN hattı ile Alsancak durağında inerek yaklaşık 25-30 dakikada ilçe merkezine ulaşım sağlanmaktadır. Havalimanından otobüs ile Konak ‘a gitmek için 202 no’lu Eshot hattı kullanılabilir.

Izmir terminalden havalimanına nasıl gidilir?

İzmir Otogarı’ndan haftanın 7 günü 24 saat çalışan 204 numaralı ESHOT otobüsü Otogar ile Havalimanı ulaşımı için en kolay yöntem. Otogar’dan havalimanına ulaşım için bir diğer alternatif de Halkapınar İZBAN İstasyonu’na otobüs ya da dolmuşla ulaşıp bu istasyondan İZBAN treni ile havalimanına gitmek.

You might be interested:  Sık sorulan: 5 Yıldızlı Otellerde Kdv Oranları?

Izmir havaalanından aydın nasıl gidilir?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı ile Aydın arasında Havaş Otobüsleri HİZMET VERMEKTEDİR. Havaş otobüslerini, İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Salonu çıkışında görebilirsiniz. Yolun hemen karşısında Havaş otobüslerinin durakları bulunmaktadır Kapıdan çıkınca hemen görebilirsiniz.

Izmir Havaş nereden kalkıyor?

HAVAŞ Servisleri Alsancak -Şehir Merkezine Gidişte Yolcu indirme Noktaları;

  • İzmir Adnan Menderes Havalimanı
  • Gaziemir Tansaş,
  • Karabağlar Orcaner,
  • Alsancak Efes Oteli,
  • Bayraklı Üst Geçit,
  • Karşıyaka İskele,
  • Bostanlı İskele,
  • Mavişehir – Ege Park Alışveriş Merkezi​

Izmir havalimanından Cesmeye nasil gidilir?

Havalimanı ‘ndan Çeşme ‘ye gitmek için ise İZBAN trenine binebilir ve aktarma noktası olan Fahrettin Altay durağında inebilirsiniz. Daha sonra buradan hareket eden 984 numaralı Urla otobüsüne binerek Urla’da inmeli ve ardından 760 numaralı Çeşme belediye otobüsüne binerek Çeşme ‘ye olan ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Izmir Adnan Menderes Havalimanından Balçova’ya nasıl gidilir?

Havaalanından Balçova ‘ya gitmek için Halkapınar yönüne giden İZBAN’a bindikten sonra aktarma istasyonunda inip, Fahrettin Altay yönüne giden metroya binerek Balçova şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *