Okuyucular soruyor: 52 Nolu Otobusun Anemon Otelinden Geçiş Saati?

Anemon Otele kac numara Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Anemon Hotel yakınından geçiyor: 45-A, 52-A, 56-A, 97-A.

Anemon Otel hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Anemon Hotel yakınından geçiyor: 17K, 26K, 29S.

Gölbaşına hangi ego gider?

Ulus’tan kalkarak Sıhhiye üzerinden Kızılay’a gelen 105-2 ve 106-2 numaralı EGO Belediye Otobüslerini de kullanarak Gölbaşı’na gelebilirsiniz. 105-2 numaralı otobüsler hafta içi, 106-2 numaralı otobüsler ise hafta sonu hizmet veriyor.

64 nereden geçiyor?

ESHOT 64 hattı Ayakkabıcılar Sitesi Son Durak, Egemenlik, Meltem, Kuzey, Kara Nakliyeciler, Yener, Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi, Işıkkent, Yıldız, Işıkkent Mezarlık duraklarından geçer.

Manisa Uncubozköye kaç numara gidiyor?

(HAT 6) OTOGAR – UNCUBOZKÖY HATTI – Manisa Büyükşehir Belediyesi.

Manisa şehir hastanesine kaç numara gidiyor?

Yeni güzergaha göre 4, 5, 7, 8 ve 9 numaralı halk otobüslerinin Manisa Şehir Hastanesi durağına güzergah dahilinde yolcu taşıması kararlaştırıldı. Güzergaha göre 5 numara artık Ulucami’ye gitmeyecek, yerine 14 nolu yeni bir hat kuruldu. Hazırlanan yeni güzergah, 30 Ekim Salı gününden itibaren geçerli olacak.

Gölbaşı dolmuşları nereden kalkıyor?

Aşti durağı Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin önünde bulunmaktadır. Aşti durağından geçen Gölbaşı minibüsleriyle ulaşım sağlanabilir.

Mogan Gölüne dolmuşla nasıl gidilir?

Eğer toplu taşıma ile Mogan Parkı’na ulaşım sağlayacaksanız bu durumda 177, 108, 182 numaralı otobüs hatlarını tercih edebilirsiniz. Parkın en yakın noktasında bulunan duraklarda inebilirsiniz. Minibüs ile ulaşım sağlamak isteyen kişiler de Güven Park’ın yanından hareket eden minibüslere binebilirler.

You might be interested:  Soru: 13 Yaşa Kadar Ücret Almayan Oteller?

Seğmenler Parkı Ankara nasıl gidilir?

Etlik, Aşağı Eğlence, İncirli taraflarından geliyorsanız 203, 204, 256, 263, 270, 284, 286, 288 numaralı otobüslerden birine binerek Ulus Çarşısı durağında ininiz. Bu duraktan 135, 408, 413 numaralı otobüslerden birine binerek Seğmenler Parkı durağında indiğinizde Seğmenler Parkı ‘na ulaşabilirsiniz.

Silleye hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Sille yakınından geçiyor: 64-A, 64-B, 99-A.

Sille otobüsü nereden kalkıyor?

Şile ‘ye, Üsküdar ve Ümraniye’nin Tepeüstü mevkiinden kalkan otobüsler ile ulaşım mümkündür. 139 no’lu İETT hattı; Üsküdar vapur iskelesinin karşısındaki perondan kalkarak Altunizade, Ümraniye, Madenler, Sancaktepe, Çekmeköy’den geçerek Şile ‘ye ulaşım sağlamaktadır.

Ordu yeni otogara hangi otobüs gider?

YENİ OTOGARA HİZMET VERECEK TOPLU TAŞIMA HATLARI BELLİ OLDU Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından 1 Aralık tarihinde açılan Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşım ilçenin dört bir noktasından kolaylıkla sağlanacak. Buna göre 57-58/A ve 58 No’lu hatlar terminale yolcu taşımacılığı yapacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *