Okuyucular soruyor: Adana Hilton Otel Adana Tel?

Adana Hiltonsa kimin?

Sabancı Holding’e bağlı Tursa bünyesinde Adana Hiltonsa ve Mersin Hiltonsa yer alırken, Ankara Enternasyonal Otelcilik bünyesinde ise Ankara Hiltonsa bulunmaktadır. Topluluk, turizm sektörüne yıllar önce Adana Erciyas Oteli ile adım atmıştır.

Adana Havalimanı Adana Hilton arası kaç km?

Merkezi konumda bulunan ideal Hilton oteli Adana Şakirpaşa Havalimanı ‘na ise 7 km mesafesi ile misafirlerine harika bir deneyim sunuyor.

Adana DoubleTree by Hilton ne zaman açılacak?

İkisi süit olmak üzere toplam 100 odasıyla Aralık 2019’dan bu yana misafirlerini ağırlamaya başlayan DoubleTree by Hilton Adana, resmi açılışını, 15 Şubat 2020’de, Avrupa Birliği eski Bakanı ve AK Parti sözcüsü Ömer Çelik, Adana Valisi Mahmut Demirtaş ve Belediye Başkanları’nın katılımıyla düzenlenen törenle

Adana Hilton kaç katlı?

Otelin kapasitesi Bu otel 295 odalıdır. Bu otel 17 katlıdır.

Tursa ne demek?

Tanım: Dursun, Durdu, duran, durmuş vb. yaşam, ömür, uzun ömür.

Adana Hilton Oteli ne zaman yapıldı?

2001 yılından bu yana Adana ‘yı Hilton kalitesiyle tanıştıran Adana HiltonSA, Eylül ayında hizmete giren havuzu ve açık havadaki en büyük otel etkinlik alanıyla sektördeki iddiasını ortaya koyuyor; büyüleyici Seyhan Nehri, tarihi Taş Köprü ve şehrin sembolü haline gelen Sabancı Merkez Camii manzarasına sahip Adana

Double Tree Hilton kime ait?

Bu otel 240 odalıdır.

Adana HiltonSA kaç yıldızlı?

5 yıldızlı Hilton Adana SA otelin geniş odalarında,özel banyolar,saç kurutma makinası, wc,minibar, klima,buzdolabı bulunmaktadır.Konuklar için otelde,oda servsi, çamaşırhane,kuru temizleme,araba kiralama,ütü hizmeti,döviz alım satım bulunmaktadır. Ayrıca ücretsiz özel park bulunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *