Sık sorulan: 2 Tek Kişilik Yatak Ne Demek Otel?

Otel oda fiyatları kişi başı mı?

Arama sayfasında gösterilen fiyatlar yurt içinde 1 gecelik kişi başı ücretlerdir. Yurt dışı otellerde ise hem arama hem de detay sayfalarında gördüğünüz fiyatlar, seçtiğiniz gece ve kişi sayısı üzerinden hesaplanan toplam fiyatlardır.

Otel odaları kaç kişilik?

Tek kişilik oda (Single Room – SGL) – tek kişilik yatak. Otel standardına bağlı olarak oda 8 ve 14 m2 arasında değişebilir. Standart iki yataklı oda (Twin for Sole Use)- iki yataklı bir kişilik oda. İki kişilik oda (Twin Room)- iki kişilik oda.

Otel odasında neler bulunur?

Otel odalarında kullanılan televizyon üniteleri, klasik portmanto, ufak çalışma masaları, klasik berjerler, mini buzdolabı ve ahşap dolabı ve otelin lüks seviyesine bağlı olarak lüks aksesuarlar bulunmaktadır. Bu mobilyalar lüks otel odalarında dikkat edilen detaylardır.

Otelde standart oda ne demek?

Standart oda otel odası olup konforlu ve “Aile odaları hariç” Deniz manzaralıdır. Cllub odası ise otelin bahçe kısmında, ikişer katlı, yerleşimleri farklı farklı yerlerde ( bitişik olmayan) kara manzaralı Standart oda ile aralarında fiyat farkı olan odalarımızdır. Her iki oda tipimizde konforlu ve rahattır.

2 kişilik oda tek konaklama ne demek?

Double Room – Double Bed Ne Demek?: Otel odasında iki kişinin kalabileceği, iki kişilik tek yatağın bulunduğu oda anlamına gelir. Twin Room – Twin Bed Ne Demek?: Otel odasında iki kişinin kalabileceği, iki ayrı yatağın bulunduğu oda anlamına gelir. Veya bir tane 2 kişilik yatak ve Sofa Bed olarak düzenlenebilir.

You might be interested:  7 Yıldızlı Otel Türkiye Antalya?

Otel oda fiyatları nasıl hesaplanır?

Bir otelin ortalama günlük oda fiyatının otelin doluluk oranı ile çarpılmasıyla hesaplanır. Ayrıca bir otelin toplam oda gelirinin ölçülen dönemdeki toplam kullanılabilir oda sayısına bölünmesiyle de hesaplanabilir.

2 kişilik otel odası kaç metrekare?

Çift kişilik standart odalarımız, 20 metre kare genişliğinde iki kişinin konaklayabileceği büyüklükte geniş yataklı veya ayrı yataklı konforlu odalardır.

Comfort oda ne demek?

COMFORT ODA Comfort odalarımız otelimizin yan cephelerinde yer alan ve misafirlerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde klasik otel odası mantığında yine minimalist mimariyle dizayn edilmiş odalarımızdır.

Promo oda ne demek?

selamlar otellerde birçok oda tipi bulunmaktadır. bunlar arasında öteki odalara nazaran daha küçük, manzarasız, balkonsuz giriş kat (club odalarda) gibi genelde müşterilerin tercih etmediği odalar ötekilere nazaran daha indirimli verilir ve bunuda promosyon oda seklinde belirtirler.

Otellerde aile odası nasıl oluyor?

İçinde çift kişilik yatak bulunan bir oda ile tek kişilik 2 yatak bulunan iki ayrı odanın ara kapı ile birbirine bağlandığı aile odalarımız 50 m2 olup standart odalar ile aynı donanımlara ilaveten; Tek banyo. Tek minibar.

Bir otelde neler olmalı?

Bir Otelde Olmazsa Olmaz 10 Özellik

  1. Denize Sıfır Konumda Olmalı
  2. SPA ve Wellness.
  3. Kum Plaj Her Zaman İyidir.
  4. Çocuk Dostu Otel Özelliği.
  5. Animasyon Programları Düzenli ve Dolu Dolu Olmalı
  6. Şehir Merkezine Yakınlık.
  7. İskelesi Olmalı
  8. Odalar Modern İhtiyaçlara Cevap Verecek Şekilde Düzenlenmeli.

Kral odasında neler olur?

Kral odası otel mobilyalarında banyo konforu her zaman öne çıkıyor ve banyolarda lüks mobilyalar tercih ediliyor. Ama en önemlisi elbette jakuzi ve odada size özel saunanız da oluyor. Yatak odasının yanı sıra bir kral dairesinde ayrıca bir salon ve çalışma odası da bulunuyor.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Adalar Otel Ve Pansiyon Fiyatları?

Fırsat standart oda ne demek?

bir yıldan önce. bir yıldan önce. digerlerine görece daha az tercih edilen ve bu sayede daha ucuz kullanilabilecek oda.

Garden Family oda ne demek?

Geniş ve rahat, 2 kişilik ranzalar ile bir adet çift kişilik yatak bulunan odalar 2+2 ve 2+2+bebek şeklindeki konaklamalar için uygun bir alternatif sunuyor. Garden Aile Odaları, doğa ile iç içe verandaları ile öne çıkıyor. Garden Aile Odaları havuz ve denize en yakın konumdaki odalardır.

French bed oda ne demek?

French Bed: Büyük yatak, çift kişilik yatak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *