Sık sorulan: Adam Eve Otelin Sahibi Kim?

Royal Dragon Hotel sahibi kimdir?

Royal Wings, Royal Dragon, Royal Alhambra Palace ve Royal Holiday Palace otellerini bünyesinde barındıran Stone Group Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Taş, yeni satın aldıkları Royal Adam & Eve Hotel hakkındaki planlarını ve yeni yatırım projelerini TurizmGüncel’e anlattı.

Adam eve kaç kişilik?

Design Deniz Manzaralı Standart Oda En az 2 yetişkin, En fazla 4 yetişkin.

Stone Grup Ramazan Taş kimdir?

1963 doğumlu olan Luxera Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı Ramazan Taş iş hayatına 1977 yılında İzmir Kemeraltı’nda işportacı olarak iş başladım. İş hayatına Stone Grup ile devam eden Ramazan Taş, 1997 yılında Çolaklı bölgesinde 167 yataklı Stone Palace ile turizm sektörüne girdi.

Stone Group otelleri kimin?

Stone Group, 1995 yılında Ramazan Taş tarafından kurulan bugün, Antalya Belek bölgesinde 1 (Adam&Eve Hotel), Lara bölgesinde 3 (Royal Seginus Hotel, Royal Holiday Palace, Royal Wings Hotel) ve Side bölgesinde 3 (Royal Dragon Hotel, Royal Tac Mahal, Royal Alhambra Palace) olmak üzere toplamda 7 Hotel ve 4000’I aşkın

Royal Seginus Hotel ne zaman açıldı?

Stone Group zincirine ait Royal Seginus 70.000 m2 lik alanda kurulmuş olup Mayıs 2017 tarihinde hizmete açılmıştır. Antalya şehir merkezine 17 km, Antalya Uluslararası Havalimanına 15 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Adam ve Eve ne demek?

Yemin içmek, yemin etmek.

16 otel ne demek?

ETS Group, sahibi olduğu Voyage oteller zincirinde + 16 konsepti ile yeni bir uygulamaya başladı. Buna göre Voyage Bodrum’a 16 yaşından küçükler alınmazken, Voyage Belek ve Voyage Sorgun’da da yetişkinler için ayrı restaurantlar, plajlar ve havuzlar oluşturuldu. Bu bölümlere 16 yaşından küçükler alınmıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *