Sık sorulan: Adana Emekliler Derneği Anlaşmalı Tatil Oteller Yerler?

Emekliler Derneği aidatı ne kadar?

927 bin üyesi olan Türkiye Emekliler Derneği ‘nde her yıl üyelerden 36 TL aidat kesiliyor.

Emekliler Derneği ne ise yarar?

Kısa adı TÜED olan TÜRKİYE EMEKLİLER DERNEĞİ ‘ miz 1970 yılında Ankara’da kurulmuştur. Geçen 50 yıllık dönemde sürdürdüğü kararlı ve sağduyulu hak arama mücadeleleriyle başta işçi emeklileri, dul ve yetimler olmak üzere, bütün emeklilerimizin ve kamuoyunun dikkatini üzerine toplamış ciddi bir sivil toplum kuruluşudur.

Emekli derneğine nasıl üye olunur?

Emekli Emniyet mensuplarının derneğimize üye olabilmesi için 2 adet fotoğraf,nüfus cüzdan fotokopisi, Emekli Polis Kimlik fotokopisi ve ikametgah kağıdı ile senelik 30.00 TL ödemeleri yeterlidir. Ödeyeceğiniz bu ücret ile Asil Üye olabilirsiniz ve Derneğimizin sunmuş olduğu tüm imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Adana Emekliler Derneği Başkanı Kim?

Türkiye Emekliler Derneği Adana Şubesi Başkanı Sayın Seyfi H. İYİYÜREK ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kaymakamımız Sayın Oğuzhan BİNGÖL’ ü ziyaret etti.

Türkiye Emekliler Derneği Başkanı kimdir?

Olağan Genel Kurulumuzda, Genel Başkanımız Kazım Ergün; “Ülkenin akil insanları emeklilerin memleketin her hadisesinde fikir beyan edebilecek tecrübeye sahip olduğunu belirtti.

Tüm Emekliler Sendikası hangi konfederasyona bağlı?

Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu ‘na (DİSK) bağlı Tüm Emekliler Sendikası (Tüm Emekli-Sen) Genel Başkanı Veysi Beysülen, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün açıkladığı maaş zamlarının emeklilerin yaşadığı yoksulluk karşısında “yetersiz” olduğunu söylüyor.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: 2 Temmuz 1993 Madımak Otel?

Kazım Ergün Kimdir?

Kazım ERGÜN 1946 yılında Zonguldak’ta doğmuştur. Evli ve 2 çocuk babasıdır. Bulunduğu görevler; Türkiye İşçi Emeklileri Derneği Zonguldak Şube Başkanlığı (1996) Türkiye İşçi Emeklileri Derneği Genel Sekreteri (1999)

Polis derneğine üye olabilir mi?

Türk Silahlı Kuvvetleri ile genel ve özel kolluk kuvvetleri mensupları ve özel kanunlarında dernek kuramayacakları belirtilen memur statüsündeki kamu hizmeti görevlileri sürekli olarak, “Fiil ehliyetine sahip gerçek ve tüzel kişiler derneklere üye olabilirler.

Polis fahri üye ne demek?

FAHRİ ÜYELİK: Derneğe fayda sağlamak amacıyla, Sağlık, Eğitim, Savunma, İletişim ve İstihdama yönelik hizmet verdikleri tespit edilenler Yönetim Kurulu Kararı ile Fahri Üyeliğe kabul edilirler.

Fahri üye ne demek?

Fahri üye, dernek amaç ve ilkelerine önemli bir ölçüde katkı sağlayamasalar dahi, dernek içinde bulunmayı isteyen kişilere, derneğin asil üyesi olmayan ancak derneğin amacına yönelik çalışmalara katkıda bulunmak isteyen kişilere yönetim kurulu kararıyla fahri üyelik verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *